Szkolenia
e-commerce dla aptek

Oparte wyłącznie o praktyczną wiedzę.
Konkretne, przydatne i efektywne.

O usłudze

Oferujemy praktyczne szkolenia z zakresu e-handlu dedykowane zarówno zamierzającym otworzyć pierwszą aptekę internetową, jak również właścicielom działających e-aptek. Dedykowane programy dają gwarancję maksymalnego dopasowania do oczekiwań i 100% satysfakcji dla Klienta. Prezentacje wspieramy przykładami z codziennej pracy oraz ćwiczeniami praktycznymi.

Szkolenie: Założenie apteki internetowej
(warsztat strategiczno-szkoleniowy)

Dla kogo?

Szkolenie polecane dla przedsiębiorców chcących wdrożyć skuteczną aptekę internetową. Pozwala nabyć szeroki zakres wiedzy niezbędny do uruchomienia efektywnej e-apteki a także dokładnie zaplanować i przygotować firmę oraz jej personel do nowych wymagań.

Zakres programowy

 • wybór typu oprogramowania i firmy IT
 • logistyka i płatność w e-aptece
 • obowiązki personelu: logistyka, obsługa Klienta, dział handlowy
 • strategie cenowe i asortymentowe
 • marketing i rozwój e-apteki
 • aspekty prawne

Dlaczego warto?

Przeprowadzenie warsztatu eliminuje do 98% błędów popełnianych przy uruchamianiu pierwszej e-apteki a także pozwala skrócić czas wdrożenia apteki internetowej nawet o 6 miesięcy.

Jak pracujemy?

Warsztat prowadzimy w oparciu o realne możliwości i dotychczasowe doświadczenia sprzedażowe Klienta. Dzięki temu warsztat odpowiada na konkretne wyzwania firmy i daje dedykowane, skuteczne rozwiązania.

Szkolenie: Marketing i promocja apteki internetowej

Dla kogo?

Szkolenie polecane dla pracowników odpowiedzialnych za e-marketing a także kadry zarządzającej. Pozwala nabyć wiedzę z zakresu marketingu i promocji e-apteki. Prezentacje trenera są wzbogacane o praktyczne porady, przykłady z rynku a także ćwiczenia.

Zakres programowy

 • pozycjonowanie w Google
 • content marketing (marketing treści)
 • porównywarki cen
 • e-mail marketing
 • marketing onsite
 • poprawa konwersji
 • analityka internetowa

Dlaczego warto?

Podczas szkolenia poznasz najważniejsze cechy skutecznego pozycjonowania, content marketingu oraz współpracy z porównywarkami cen. Nauczysz się najlepszych praktyk podnoszenia konwersji oraz komunikacji z pacjentami. Zdobędziesz umiejętności samodzielnego zarządzania marketingiem i budowaniem sprzedaży e-apteki.

Jak pracujemy?

Finalny program szkolenia a także zakres tematów dobieramy na podstawie bezpłatnej diagnozy e-commerce Twojej firmy. Dzięki temu Klient ma pewność, że poruszymy tylko istotne z jego punktu widzenia tematy i rozwiążemy konkretne problemy.

Co otrzymujesz w ramach szkolenia?

Dedykowany
program

Opracowany na podstawie bezpłatnej diagnozy e-commerce.

Efektywna
edukacja

Prezentacja, case study, ćwiczenia praktyczne - na przykładzie Twojego sklepu i doświadczeń branży.

Materiały
szkoleniowe

Dla wszystkich uczestników, w formie elektronicznej.

Dedykowany
konsulting

Nawet do 8 godzin odpowiedzi na pytania, wyjaśnienia, wątpliwości, rozwiązywania problemów.

Zniżki
i gratisy

Na usługi i narzędzia e-marketingowe od naszych Partnerów.

Certyfikaty
dla uczestników

Jesteśmy instytucją szkoleniową wpisaną do rejestru Ministerstwa Pracy (nr 2.12/00096/2016).

Dedykowany program i wsparcie konsultingowe

Większość programów naszych warsztatów opieramy o bezpłatną diagnozę potrzeb Klientów. Dzięki temu, w trakcie szkolenia poruszamy tylko interesujące tematy oraz rozwiązujemy realne problemy. Ponieważ po szkoleniu pojawia się zwykle sporo pytań, zawsze dodajemy nawet do 8 bezpłatnych godzin konsultingowych, w trakcie których służymy pomocą i poradami.

Co zyskujesz?

Aktualna i praktyczna wiedza

Rozwój i motywacja pracowników

Wzrost sprzedaży

Referencje

Szkolenie było przeprowadzone bardzo rzetelnie i sprawnie. Podkreślenia wymaga fakt dużej wiedzy prowadzącego i łatwość przekazywania informacji, która przekłada się na zrozumiałą prezentację omawianych zagadnień.

Krzysztof Prezes Zarządu

Osoby prowadzące szkolenie wykazały się bardzo adekwatną i praktyczną wiedzą w zakresie e-commerce. Było to jedno z nielicznych, najlepiej przeprowadzonych szkoleń, jakie udało się nam zorganizować dla naszych beneficjentów.

Magdalena Kierownik d/s szkoleń

Przekazana wiedza była wyjątkowo cenna i w pełni dopasowana do specyfiki działalności naszej firmy. Uczestnicy szkolenia w ankietach wysoko ocenili pracę trenera, program oraz przygotowane dla nas materiały szkoleniowe.

Katarzyna E-commerce manager

Chcesz poznać program praktycznego szkolenia dla Twojej firmy?