Digital content

Profesjonalna prezentacja i ekspozycja produktów w e-commerce!

Wiemy, jak wykorzystać 8 sekund uwagi Klienta, aby kupił właśnie Twój produkt.

O usłudze

Digital Content to przygotowanie profesjonalnych materiałów produktowych na potrzeby e-commerce: aptek internetowych, porównywarek cen (Ceneo), marketplace (Allegro, Amazon) czy baz medycznych. Pomożemy zbudować profesjonalny wizerunek i ekspozycję Twoich produktów w miejscach e-sprzedaży.

Digitalizacja materiałów produktowych - podstawowe narzędzie do pracy z e-aptekami

Przygotujemy opisy i zdjęcia dostosowane do standardów e-commerce. Zyskujesz dzięki temu profesjonalne i zgodne z wymogami prawnymi materiały produktowe do pracy z e-aptekami, medycznymi bazami danych i porównywarkami cen.

Secondary images

Projektujemy i wdrażamy grafiki do galerii produktowych poprawiające ekspozycję produktów w e-commerce. Pomagają zwrócić uwagę na kluczowe cechy marki i wyróżnić się na tle konkurencji.

Rich content - interaktywne karty produktowe

Projektujemy i wdrażamy wzbogacone karty produktowe. Atrakcyjne wizualnie interaktywne opisy zachęcają klientów do głębszej relacji z marką. A to ma proste przełożenie na sprzedaż.

Kreacje reklamowe

Obsługa graficzna w zakresie przygotowania bannerów, e-maillingów, artykułów eksperckich, infografik. Zaprojektujemy i przystosujemy materiały graficzne zgodnie ze specyfikacją Twojej marki.

Baza informacji o produktach

Zawsze aktualna i dostępna 24/7 dla e-aptek i KAM - baza materiałów produktowych do pobrania jednym kliknięciem. Narzędzie usprawniające pracę działów marketingu i sprzedaży.

Aktualizacja materiałów produktowych w e-commerce

Aktualizujemy Twoje materiały produktowe w topowych e-aptekach i innych kanałach e-commerce. Zadbamy, by informacje o Twojej marce były aktualne i spójne dla odbiorcy, niezależnie od miejsca w e-commerce, gdzie spotyka się z nimi.

Branża o usłudze

Dostarczenie aptekom internetowym i porównywarkom materiałów o produktach, które są specjalnie przygotowane na ich potrzeby w e-commerce, znacznie poprawia wizerunek marki i ułatwia dotarcie do pacjentów.

Maciej Pharma e-marketing Manager

Rich karty i grafiki w galeriach produktowych znacznie ułatwiły pokazanie kluczowych wyróżników naszych produktów. Pozwala to na ich dobrą prezentację i wyróżnienie się na tle konkurencji.

Jacek E-commerce manager, apteka internetowa

Wdrożenie profesjonalnych i atrakcyjnych wizualnie materiałów wpłynęło na polepszenie relacji handlowych. Nasze marki nie tylko lepiej prezentują się w aptekach, ale też zauważyliśmy wzrost poziomu dystrybucji i sprzedaży.

Bartosz Właściciel Aptek

Co zyskujesz

Profesjonalny
wizerunek marki

Poprawa user experience i ułatwienie podjęcia decyzji zakupowej.

Zwiększenie
sprzedaży

Poprzez poprawę dystrybucji, edukację i wyjaśnienie wątpliwości pacjentów.

Budowanie relacji
z e-aptekami

Co przekłada się na rekomendacje i ekspozycje produktów potencjalnym Klientom.

Efekt
ROPO

Pacjenci dokonują wyboru w internecie a kupują w aptekach tradycyjnych.

Zadbaj już dziś o profesjonalną ekspozycję marki w kanale e‑commerce!